Συνεχης ενημερωση

    Κυριακή, 16-Ιουν-2019 17:35

    ΚΙΝΑΛ: Τα τελικά ψηφοδέλτια για επτά εκλογικές περιφέρειες

    ΚΙΝΑΛ: Τα τελικά ψηφοδέλτια για επτά εκλογικές περιφέρειες
    • Εκτύπωση
    • Αποθήκευση
    • Αποστολή με email
    • Προσθήκη στη λίστα ανάγνωσης
    • Μεγαλύτερο μέγεθος κειμένου
    • Μικρότερο μέγεθος κειμένου

    Τα τελικά ψηφοδέλτια για τις εθνικές εκλογές της 7ης Ιουλίου σε άλλες επτά εκλογικές περιφέρειες της χώρας, και συγκεκριμένα σε Αιτωλοακαρνανία, Βοιωτία, Καρδίτσα, Φλώρινα, Θεσπρωτία, Υπόλοιπο Αττικής (Ανατολική Αττική) και Β' Αθήνας (Δυτικός Τομέας), ανακοίνωσε σήμερα Κυριακή η Επιτροπή Ψηφοδελτίων του Κινήματος Αλλαγής.

    Στον δυτικό τομέα της Β' Αθηνών υποψήφιοι θα είναι, μεταξύ άλλων, ο δημοσιογράφος Κώστας Χαρδαβέλλας και ο γιατρός Θάνος Ασκητής, καθώς και ο Μιχ. Καρχιμάκης. Στο υπόλοιπο Αττικής και στον τομέα της Ανατολικής Αττικής υποψήφια θα είναι η Εύη Χριστοφιλοπούλου. 

    Πιο αναλυτικά, αυτά έχουν ως εξής:

    Ν. Αιτωλοακαρνανίας:

    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

    ΚΙΤΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΜΠΙΖΜΠΙΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

    ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ

    ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ

    Ν. Βοιωτίας:

    ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΙΜΗΣ

    ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ

    ΚΟΣΚΟΒΩΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

    ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΝΤΑΝΤΟΥΜΗ ΓΙΑΝΝΑ

    Ν. Καρδίτσας:

    ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

    ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΑ

    ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΚΟΥΚΟΣΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

    ΡΑΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ

    Ν. Φλώρινας:

    ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

    ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

    ΠΙΧΤΡΑΚΗ ΓΙΩΤΑ

    ΡΕΠΠΑ ΓΙΩΤΑ

    N. Θεσπρωτίας:

    ΔΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

    ΜΠΟΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

    ΣΑΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

    ΠΑΣΧΟΣ ΑΛΕΚΟΣ

    Υπόλοιπο Αττικής (Ανατολική Αττική):

    ΑΝΑΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

    ΑΥΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

    ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

    ΖΩΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

    ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

    ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

    ΤΕΛΩΝΙΑΤΗ ΑΡΕΤΗ

    ΤΣΕΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

    ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ

    Β' Αθήνας (Δυτικός Τομέας):

    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

    ΑΣΚΗΤΗΣ ΘΑΝΟΣ

    ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

    ΓΚΕΜΗ ΕΝΤΑ

    ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΤΑΣΟΣ

    ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

    ΚΑΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

    ΚΟΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

    ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΔΑΜΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

    ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

    ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

    ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

    Διαβάστε ακόμα για:

    ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ;

    ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

    Δειτε τα πρωτοσελιδα ολων των εφημεριδων